top of page

Kdo jsme

​Mobilní asistenční systémy s.r.o. (MOBAS) je společnost věnující se provozu asistenčních služeb, které potřebným pomáhají žít plnohodnotný život a překonávat nepředvídatelné, život ohrožující situace, ve kterých si nedokážou sami pomoci. Naším posláním je poskytovat lidem s potřebami nepřetržité asistence takové řešení, které je nebude nijak omezovat a zároveň sníží náklady na tuto asistenci. Pomáháme seniorům, zdravotně postižením i dlouhodobě nemocným. 

Naše produkty a služby

Protectu

Protectu

Protectu je 24-hodinová služba vzdálené pomoci pro osoby, které se mohou ocitnout v život ohrožující situaci nebo v nouzovém stavu, kdy si nedokážou pomoci samy. Je vhodná pro seniory a pro osoby se zdravotními nebo pohybovými problémy. Prostřednictvím chytrého zařízení, které uživatel nosí u sebe, je v nepřetržitém kontaktu s týmem asistentů připraveným pomoci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Test Tubes

Diani

Diani představuje platformu pro online telemonitoraci pacientů. Jde tedy o zajištění sběru, interpretace a sdílení pacientských dat, momentálně s využitím mobilní aplikace diabetického deníku, chytrých hodinek, glukometru, kontinuálního monitoru glykémie a krokoměru.

Aktuálně zajišťujeme provoz tří modulů, a to Diani Diabetes pro paceinty s diabetem, Diani BP pro pacienty s vysokým krevním tlakem a Diani PA (SOMA) pro monitoring fyzické aktivity.

Naši partneři

Výzkum, vývoj a provoz našich produktů a služeb zajišťujeme ve spolupráci s prestižními univerzitními a vědeckými pracovišti, jakož i s významnými hráči v oblasti zdravotní asistence z České republiky i zahraničí.

logo-cz.png
skoly_fbmi.png
adduco.png
0056.png
0049.png
0052.png
0048.png
0062.png
_exQRjjp.jpg
NSE.png

Lidé ve společnosti

Young Man with Checkerd Shirt

Jan Mužík

Ředitel společnosti

Young Man with Glasses

Vít Caitmahl

Zákaznický servis

Pavel Mužík.jpg

Anna Holubová

Produktová specialistka

Mužík Pavel 002.JPG

Pavel Mužík

Projektový manažer

Kontakt

Mobilní asistenční systémy, s.r.o.
IČ: 03656128
DIČ: CZ03656128

Studničkova 2028/7, Nové Město, 128 00 Praha-Praha 2, Česko

+420 774 403 248

  • facebook
AlbOffices_7.jpg

Vaše údaje byly v pořádku odeslány!

bottom of page